Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Doradca - możliwość zdobycia uprawnień Drukuj Email
11.05.2015.
Limitowana oferta specjalna!
Dużymi krokami zbliża się termin przyjmowania zgłoszeń dla osób, które chcą uzyskać uprawnienia doradcze w zakresie ADR i RID w Wiedniu w czerwcu. Miło nam poinformować, że wszystkie osoby, które dokonają zgłoszenia w dniach 12-15 maja otrzymają rabat w wysokości 10%!
Serdecznie zapraszamy! Informacje pod numerem tel: 601868646 lub mailem  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Certyfikaty IPO - możliwość zwrotu nielegalnie pobranych wynagrodzeń Drukuj Email
11.05.2015.
Certyfikat klasyfikacyjny wydany przez IPO powinien kosztować 17 zł!
Dortychczas organ ten, za swoje usługi pobierał wynagrodzenie w kwocie powyzej 2 000 zł.
Uzyskaliśmy wiażącą interpretację potwierdzająca nieprawidłowość praktyki IPO w zakresie wystawiania certyfikatów klasyfikacyjnych, które powinny być obłożone opłatą skarbową w kwocie 17 zł a nie wynagrodzeniem.
Istnieje zatem możliwośc odzyskania wypłaconych nienelzęnie świadczeń za okres ostatnich 5 (pięciu) za wystawienie certyfikatu klasyfikacyjnego. 
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Marek Różycki tel. 607 268 497

 
Naciski na osie - Polska praktyka niezgodna z prawem! Drukuj Email
29.04.2015.

Komisja Europejska przychyliła się do stanowiska reprezentowanego przez Stowarzyszenie ETOS odnośnie bezprawności działań służb kontrolnych nakładających kary za naciski na osie większe niż dopuszczalne na danej drodze ale niższe niż 11,5 tony. Przeciwko Polsce został skierowany formalny wniosek. Jest to pierwszy krok w formalnym postępowaniu przeciwko państwom członkowskim. Potwierdziło się  zatem, iż środki unijne  wydawane na infrastrukturę mogły być wydane niezgodnie z celami stawianymi przez Unię! Jest to tez potwierdzenie, iż Polska nie dotrzymała postanowień traktatu akcesyjnego.

 
Zostań doradcą RID lub ADR Drukuj Email
26.04.2015.
Zdobądź uprawnienia DGSA w zakresie ADR i RID w Austrii. Cieszymy się, że podczas ostatniego kursu zdawalność na poziomie 100% została utrzymana!

Miło nam zaprosić do wzięcia udziału w kolejnej edycji kursu dla doradców organizowanym w Wiedniu.

W dniach 15-18 czerwca zapraszamy wszystkich chętnych na kurs i egzamin w zakresie ADR. Dodatkowo w dniach 19-20 czerwca organizowany jest kurs i egzamin w zakresie RID.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o pilny kontakt z Panem Dariuszem Kardasem pod numerem telefonu 601 868 646 lub mailowo  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć . Ilość miejsc ograniczona. Ostateczny termin przekazywania zgłoszeń mija w dniu 28 maja 2015 r.

Zapraszamy!
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 85 - 96 z 413

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2017 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS