Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Telefon Alarmowy Drukuj Email
Usługi
Co oznacza GBK-EMTEL?

GBK-EMTEL oznacza EMergency TELephone Number, który jest organizowany i obsługiwany przez Spółkę GBK Gefahrgutbüro GmbH w Ingelheim, Niemcy już od ponad 15 lat. W Polsce reprezentowany przez NAS.

Kto potrzebuje telefonicznego numeru alarmowego?

K a ż d y
kto wysyła niebezpieczne towary do USA i do Kanady.
Poza tym: telefonicznego numeru alarmowego wymagają przepisy przy transporcie niebezpiecznych towarów do innych krajów i przy transportach określonymi przewoźnikami lotniczymi.


Międzynarodowe standardy jakości nadają obowiązek stworzenia zakładowego zarządzania w przypadku awaryjnym. Należy do tego oczywiście również schemat reagowania podczas wypadków z niebezpiecznymi towarami.
Dysponując GBK-EMTEL spełniacie państwo wszystkie normatywne wymagania na całym świecie!

Jakie usługi oferuje telefoniczny numer awaryjny?

Zostaje udostępniony całoroczny 24-godzinny/7-dniowy numer telefoniczny, pod którym wyszkoleni fachowcy w języku angielskim natychmiast udzielają informacji przy wypadkach lub zajściach mogących wystąpić podczas transportu. Ten serwis obejmuje pomoc przy wypadkach, pożarach lub przypadkach zatruć oraz doradztwo odnośnie odpowiednich zabiegów usuwania odpadów.

Jak to funkcjonuje?

Zawieracie państwo z nami umowę roczną i zgłaszacie nam portfolio Waszego produktu. Reszta należy do nas. Wysokość ryczałtu rocznego jest całkowicie niezależna od liczby transportów i transportowanych ilości. Nie musi być również zgłaszany każdy pojedynczy transport.
Karty bezpieczeństwa w języku angielskim zostają złożone na naszym serwerze awaryjnym, albo urządzany jest bezpośredni dostęp do Waszego banku danych. Dobrze przeszkolony zespół działania awaryjnego może w razie potrzeby skorzystać z tej możliwości.

W jaki sposób możliwe jest zawarcie umowy GBK-EMTEL?
Wypełniacie państwo ankietę i wysyłacie do nas emailem. Od naszego partnera w Waszym kraju otrzymacie państwo wszystkie potrzebne informacje. Kompetentne doradztwo następuje w Waszym języku i podejmowane są z państwem wszystkie konieczne przygotowania. Do naszego serwisu należy również udostępnienie umowy wzorcowej w Waszym języku.

Czy jesteście państwo zainteresowani? Jeśli tak, prosimy wypełnić formularz poniżej.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2017 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS