Towary Niebezpieczne ADR - RID - ADN - IMDG - ICAO / Bezpieczeństwo w transporcie i przemyśle BHP - ISO - SQAS / Doradztwo - Wydawnictwa - Szkolenia - Oprogramowanie

Baza Danych Firm Związanych z ADR, RID, IMDG Drukuj Email
21.03.2008.
Informujemy, że stworzylismy pierwszą BEZPŁATNĄ bazę danych firm zaangażowanych w przewozy, magazynowanie  a także w usługi związane z operacjami transportowymi  towarów niebezpiecznych. Zapraszamy do BEZPŁATNEGO wpisania się. Patrz sekcja "NASZE INICJATYWY".
Uwaga! Nasze strony odiwedza około 500 zaintersowanych osób dziennie!
Zapraszamy

Redakcja Serwisu
www.adr.edu.pl
 
Telefon Alarmowy Nagrodzony! Drukuj Email
06.03.2008.

Z wielką radością informujemy że w dniu 17 lutego br. Pan Dieter Kropshofer twórca telefonu alarmowego GBK – EMTEL oraz konsultant w zakresie wprowadzenia ADR w Tajlandii otrzymał prestiżową nagrodę Deutsche Gefahrgut-Preis 2008. Nagrodę przyznano już po raz osiemnasty. Radość dla nas jest tym większe, że mamy przyjemność reprezentować GBK-Emtel na terenie Polski.

 
Wzmocnienie bezpieczeństwa pracy i usług zdrowotnych. Ogólnopolska sieć doradztwa BHP. Drukuj Email
21.02.2008.

Zespół Doradców ds. bezpieczeństwa oraz redakcja kwartalnika Towary Niebezpieczne popiera nową inicjatywę – projekt pod nazwą „Podniesienie stopnia wdrożenia dyrektyw UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) w polskich przedsiębiorstwach w ramach projektu Środki Przejściowe  2005/017-488.01.05 Wzmocnienie bezpieczeństwa pracy i usług zdrowotnych”. Beneficjentem (bezpośrednim odbiorcą) projektu jest Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy(CIOP-PIB) w Warszawie.

Czytaj
 
Nowe wytyczne kontroli ITD Drukuj Email
10.02.2008.

W dniu 4 lutego Br. Główny Inspektor Transportu Drogowego wydał nowe wytyczne w zakresie prowadzenia kontroli przez inspektorów. Głównym celem tego dokumentu jest ustanowienie jasnych i konsekwentnie stosowanych w każdym przypadku zasad dotyczących prowadzenia pojazdu, przerw oraz odpoczynków kierowców.

Należy oczekiwać że spowoduje to zmniejszenie ilości postępowań administracyjnych nakładanych na przedsiębiorców w przypadkach, gdy nie mieli oni wpływu na powstanie naruszenia. Niebawem postaramy się dokładniej poinformować Państwa o tym temacie.

 
Badanie Pasów Czas Zacząć Drukuj Email
05.02.2008.

Ruszyła nasz program badawczy „Złoty Pas 2008”

W tym roku wręczanie symbolicznego „Złotego Pasa” będzie miało miejsce podczas corocznej imprezy Truck&Bus Show, która odbędzie się Bydgoszczy na przełomie maja i czerwca.

W roku 2008 postanowiliśmy zmienić trochę zasady konkursowe. Wprowadzamy dwie kategorie:

- pierwsza – związana z nagroda „złotego Pasa” dla pasów „pięciotonowych” czyli takich, które charakteryzują się parametrem LC w wysokości 2500/5000 daN.

- druga – informacyjna – związana z badaniem rynku dla psów „czterotonowych” czyli charakteryzujących się parametrem LC w wysokości 2000/4000 daN.

Próbki zastały już nabyte. Przystępujemy do badania….

Bieżące informacje umieścimy na stronie www.mocowanie.pl oraz w naszym kwartalniku „Towary Niebezpieczne”. Tradycyjnie pełen raport załączymy do czerwcowego wydania kwartalnika „Towary Niebezpieczne”.

 
Nasze inicjatywy w dziesiątce najlepszych! Drukuj Email
01.02.2008.

Konkurs dla internautów zakończony!

Do tegorocznej edycji konkursu „ORLEN BEZPIECZNE DROGI” Zgłosiliśmy trzy inicjatywy. Pierwsza – poświecona była problemowi właściwego mocowania ładunków. Druga obejmowała stworzenie bazy niebezpiecznych skrzyżowań a trzecia – to serwis instrukcji pisemnych dla kierowców. Do końca stycznia internauci wybierali najlepsze, ich zdaniem,. Najwięcej głosów, bo ponad 1000, uzyskała akcja „Rowerowe Społeczeństwo Obywatelskie”, prowadzona przez Stowarzyszenie Zielone Mazowsze. Nasza inicjatywa AKADEMIA WŁASCIWEGO MOCOWANIA ŁADUNKÓW znalazła się na 10 miejscu. Dziękujemy za poparcie.

Czytaj
 
««  start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 407 - 420 z 437

BEZPŁATNY BIULETYN

Zapewnij sobie od teraz otrzymywanie bezpłatnych biuletynów z naszej witryny!
Imię:
Email:


LOGOWANIE


Nie pamiętam hasła!
Konto? Zarejestruj mnie!

WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI

forumtransportu.jpg
© 2018 WORTAL WIEDZY ADR, RID, BHP, GSA, IMDG, ADN, SDS, ISO, SQAS